ГОЙРА ЗАКЛАД З ЯКОГО ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ...

"ГОЙРА!" - це своєрідний буковинський вигук-подяка богу сонця, який дав гарний урожай хмелю, а отже і посприяв процесу пивоваріння та зробив смак пива неповторно свіжим та смачним. "ГОЙРА!" - кажуть ті, хто натхненно п’є буковинське пиво!

Свій початок паб «Гойра» розпочав в далекому 2010 р. Взагалі ідеєю створення було визначено - надати гостям нашого краю продукт (пиво) створений на основі вікових традицій в поєднанні з сучасними тенденціями. Навчити споживати натуральне свіжозварене пиво. Перше пиво «Гойра» світле було зварене в жовтні 2010 р. Далі розвиток нашої пивоварні лиш набирав оберти, підвищували свою кваліфікацію пивовари. За рахунок наших вдячних гостей і відгуків про якість пива, було прийнято рішення зварити пиво з темних сортів. На разі вже існує декілька сортів пива на будь-який смак. Та на цьому наші пивовари не зупиняються.

d8e2536f47ec59a12ae065566565e415

Різноманітні страви української та європейської кухні.

Наш заклад акцентує увагу на автентичність гуцульської та українських кухонь , але поміж того впевнено крокуємо в ногу з часом використовуючи новітні технології. В приготуванні страв використовуємо- «локальні» продукти.